Hansgrohe Crometta S 240 Showerpipe

4.7 (355 anmeldelser)

Hansgrohe Crometta S 240 Showerpipe er et elegant brusesystem med en stor hovedbruser på Ø240 mm, der omslutter dig med bløde regndråber. Systemet inkluderer Quick Clean teknologi for nem rengøring og en termostat til sikker temperaturkontrol, hvilket sikrer en behagelig og komfortabel bruseoplevelse hver dag.

Hansgrohe Crometta S 240 Showerpipe koster lige nu 2.495 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.399 kr (09. april 2026) og 2.589 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.495 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Crometta S 240 1jet Showerpipe med termostat, krom
2.495 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.534 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Crometta S 240 brusesæt, krom
2.495 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.535 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Crometta S 240 brusesæt, krom
2.495 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.535 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Crometta S 240 brusesæt, krom
2.609 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Crometta S 240 1Jet Showerpipe
3.093 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.132 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Crometta S 240 Showerpipe brusesystem, krom
3.903 kr
+ fri fragt
Total: 3.903 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Crometta S 240 showerpipe. Krom
3.940 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.019 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Hansgrohe Brusesystem crometta 240 Krom
4.399 kr
+ fri fragt
Total: 4.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brusehoveder