Hansgrohe Crometta S 240

4.7 (356 anmeldelser)

Hansgrohe Crometta S 240 brusesæt tilbyder en luksuriøs bruseoplevelse med sin 24 cm store hovedbruser. Med EcoSmart teknologi sparer du vand uden at gå på kompromis med komforten. Nyd et komplet system med både hoved- og håndbruser samt termostat.

Hansgrohe Crometta S 240 koster lige nu 2.609 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.595 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.595 kr (08. april 2026) og 2.799 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.609 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Crometta S 240 Showerpipe brusest, EcoSmart, krom
2.609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Crometta S 240 brusesæt, vandbesparende, krom
2.609 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Crometta S 240 brusesæt, vandbesparende, krom
2.609 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Crometta S 240 brusesæt, vandbesparende, krom
2.969 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.009 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Crometta S 240 EcoSmart Showerpipe, krom
3.994 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.073 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Crometta S Showerpipe 240, 1 stråletype, krom
4.060 kr
+ fri fragt
Total: 4.060 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Hansgrohe Brusesystem crometta S240 Krom
4.499 kr
+ fri fragt
Total: 4.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brusehoveder