Hansgrohe Croma Select E

4.9 (33 anmeldelser)

Hansgrohe Croma Select E er et brusersystem til frembygning, der leveres med Ecostat Comfort termostat og en 65 cm bruserstang. Systemet har QuickClean antikalkfunktion med fleksible silikonenopper, der gør rengøringen nem. Du kan vælge mellem stråletyperne Rain, Turbo Rain og SoftRain, og justere stråletype komfortabelt via Select omskifterknap. Brusehovedet kan vinkles 90°, svinge sidelæns og justeres i højden. Maksimal gennemstrømsmængde ved 3 bar er 15 l/min.

Hansgrohe Croma Select E koster lige nu 2.299 kr. En stigning på 4,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.199 kr. Vores prishistorik bygger på 63 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.199 kr (07. juni 2026) og 2.299 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.299 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Croma Select E brusesæt, krom
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 7-9 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Brusest med termostat Ecostat, Krom/hvid Hansgrohe
2.347 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.386 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Croma Select E Vario/Ecostat Comfort term/brus 650mm krom/hvid
2.752 kr
+ fri fragt
Total: 2.752 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Croma Select E Vario / Ecostat Comfort sæt 65 cm
2.979 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.058 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brusehoveder