Hansgrohe Croma 100 Vario brusesæt

Oplev en luksuriøs bruseoplevelse med Hansgrohe Croma 100 Vario brusesæt. Med fire forskellige stråletyper – Rain, shampoo, normal og massage – kan du tilpasse din brusebad efter humør. Det 100 mm store bruserhoved giver en bred og blid dækning. Juster let stråletype og vinkel for optimal komfort.

Hansgrohe Croma 100 Vario brusesæt koster lige nu 548 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 536 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 536 kr (01. juli 2026) og 639 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 548 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Croma 100 Vario brusesæt, krom
548 kr
+ 39 kr fragt
Total: 587 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Croma 100 Vario brusesæt, krom
548 kr
+ 39 kr fragt
Total: 587 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Croma 100 Vario brusesæt, krom
638 kr
+ 39 kr fragt
Total: 677 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Croma 100 Vario Brusesæt 4 Sprays
708 kr
+ 72 kr fragt
Total: 780 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Gulv og Flise Eksperten DK favicon
Gulv og Flise Eksperten DK
Brusesæt Hansgrohe Croma 100 Vario m bruserstang Krom
709 kr
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Hansgrohe Hg croma 100 variojet 27772
738 kr
+ 49 kr fragt
Total: 787 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Croma 100 Vario håndbrusersæt
754 kr
+ 79 kr fragt
Total: 833 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Croma 100 Vario brusesæt 65 cm, 4 stråletyper, krom
841 kr
+ 39 kr fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brusehoveder