Hansgrohe afspærrings- og omstillerventil 96509000

Hansgrohe afspærrings- og omstillerventil er designet til indbygningsarmaturer med termostat. Med præcis omskiftning og effektiv afspærring sikrer den optimal styring af vandflowet i dit badeværelse.

Hansgrohe afspærrings- og omstillerventil 96509000 koster lige nu 469 kr. En stigning på 8,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 431 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 431 kr (03. april 2026) og 479 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 469 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe afspærrings- og omskifterventil
469 kr
+ 39 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe HG Af- og omstillerventil
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe afspærring- og omstillerventil 96509000
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe afsprring og omskifterventil
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe afspærringsventil med omskifter
611 kr
+ 39 kr fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe ventilspindel til termostatarmatur
716 kr
+ 79 kr fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.2%

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vandsparere