Hansgrohe Activera S Showerpipe 240

Bedste pris
Stabil pris
2.879kr
4.794 krSPAR 40%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Hansgrohe Activera S Showerpipe 240 er et komplet brusesæt med både hovedbruser og håndbruser. Hovedbruseren har en diameter på 240 mm og stråletype Rain, der giver en blød bruseoplevelse. Håndbruseren tilbyder mulighed for at skifte mellem Rain og ImpactRain. Sættet inkluderer også brusetermostat, bruserstang, glider og bruserslange.

Hansgrohe Activera S Showerpipe 240 koster lige nu 2.879 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.329 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.879 kr (08. juli 2026) og 3.329 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.879 kr hos CompletVVS.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Hansgrohe Activera S Showerpipe 240 brusesæt, vandbesparende, krom
2.879 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hansgrohe Activera S Showerpipe 240 brusesæt, vandbesparende, krom
3.329 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hansgrohe Activera S Showerpipe 240 brusesæt, vandbesparende, krom
3.329 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hansgrohe Activera S Showerpipe 240, 1jet, EcoSmart, Krom
3.531 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.570 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hansgrohe Activera S brusesæt 240 1jet EcoSmart m/Ecostat Fine Varia krom
3.951 kr
+ fri fragt
Total: 3.951 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Hg Activera S Showerpipe 240 1Jet
4.025 kr
+ 64 kr fragt
Total: 4.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
hansgrohe Activera S Showerpipe 240 1jet EcoSmart med Ecostat Fine Varia Krom
4.794 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.873 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brusehoveder