Halo Design Question

Halo Design Question er en genopladelig bordlampe, der markerer Halo Designs 30 års jubilæum. Lampen er en relancering af deres allerførste model fra 1994 og kombinerer klassisk dansk design med moderne funktionalitet. Den er transportabel og egner sig til både hjemmet og andre steder, hvor fleksibel belysning ønskes. Lampen er en hyldest til kreativitet og lokalt samarbejde.

Halo Design Question koster lige nu 709 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (03. juni 2026) og 709 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 709 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Halo Design Question genopladelig bordlampe, messing
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Halo Design Question bordlampe Antique/opal : Erling Christensen Møbler
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
Question bordlampe antik/opal
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Halo Design