Halo Design Paris Pendant Ø24 cm Hvid

Halo Design Paris pendel i hvid bringer et strejf af Paris' modeindflydelse ind i dit hjem. Denne elegante lampe kombinerer klassisk plissé med moderne æstetik, hvilket gør den perfekt til både trendy og traditionelle interiører. Med sin diameter på 24 cm passer den ideelt over spisebordet eller i stuen.

Halo Design Paris Pendant Ø24 cm Hvid koster lige nu 809 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 803 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 803 kr (30. marts 2026) og 849 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 809 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Halo Design Paris pendel, hvid, Ø24 cm
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Halo Design Paris pendel, hvid, Ø24 cm
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Halo Design Paris Pendant Ø24 cm Hvid hvidt kabel
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Halo Design Paris pendel Ø 24 cm White : Erling Christensen Møbler
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Loftslampebeslag