Halo Design Hygge Bordlampe

4.3 (7 anmeldelser)

Halo Design Hygge er en elegant og genopladelig bordlampe, der bringer en hyggelig atmosfære til dit hjem. Med dens dæmpbare lys og transportable design kan du nemt flytte den fra stue til orangeri. Den mørkegrønne farve tilføjer et touch af tidløst dansk design, som passer ind i enhver indretning.

Halo Design Hygge Bordlampe koster lige nu 619 kr. En stigning på 31,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 471 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 471 kr (09. april 2026) og 619 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 619 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, mørkegrøn
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, mørkegrøn
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Halo Design Hygge Bord Portable Ø19 Mørkegrøn
698 kr
+ 49 kr fragt
Total: 747 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, mørkegrøn
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, mørkegrøn
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Halo Design Hygge bordlampe Ø 19 cm Dyb grøn : Erling Christensen Møbler
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Halo Design Hygge genopladelig bordlampe, H25 cm, grøn
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Lamper