Halo Design Baroni Pendel Ø46cm

Halo Design Baroni Pendel Ø46cm er en elegant lampe med håndlavet opalglas, der giver et blødt og behageligt lys. Denne pendel kombinerer klassisk design med moderne touch og er ideel til at lysne både spisestue og stue. Designet af Michael Waltersdorff, Baroni serien oser af kvalitet og stil.

Halo Design Baroni Pendel Ø46cm koster lige nu 1.499 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.349 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.349 kr (30. marts 2026) og 1.499 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Halo Design Baroni pendel, sort, Ø46 cm
1.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.539 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Halo Design Baroni pendel, sort, Ø46 cm
1.799 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Halo Design Baroni Pendel Ø46cm Sort/opal
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Halo Design Baroni pendel Ø 46 cm Opal/mat sort : Erling Christensen Møbler
2.199 kr
+ fri fragt
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.0%

Specifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Loftslampebeslag