Halo Design Baroni Pendel Ø40 cm

Halo Design Baroni pendel er en elegant tilføjelse til ethvert hjem. Med sit håndlavede opalglas og en sort baldakin, skaber lampen et blødt og behageligt lys, der spreder sig jævnt i rummet. Designet af Michael Waltersdorff, kombinerer Baroni pendlen klassisk stil med moderne håndværk.

Halo Design Baroni Pendel Ø40 cm koster lige nu 1.299 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.259 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.259 kr (07. april 2026) og 1.399 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Halo Design Baroni pendel, sort, Ø40 cm
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Halo Design Baroni pendel, sort, Ø40 cm
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Halo Design Baroni Pendel Ø40cm Sort/opal
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Halo Design Baroni pendel Ø 40 cm Opal/mat sort : Erling Christensen Møbler
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.2%

Specifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Loftslampebeslag