Hager VU36DKN Gruppetavle

Hager VU36DKN gruppetavle er designet til indmuring og kan rumme op til 36 moduler fordelt på 3 rækker. Den er egnet til komponenter op til 63A og har en kapslingsklasse II med IP30 standard, og døren giver yderligere IP40 beskyttelse. Med en komponentindbygningsdybde på op til 70 mm og quick-connect-skruer er installationen hurtig og nem.

Hager VU36DKN Gruppetavle koster lige nu 709 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 662 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 662 kr (25. maj 2026) og 741 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 709 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Hager gruppetavle, indmuring, 36 moduler
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hager Gruppetavle indmuring 3R 36M VU36DKN
711 kr
+ 39 kr fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hager gruppetavle, indmuring, 36 moduler
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Gruppetavle til indmuring, 3 rkker, 36 moduler, VU36DKN
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Gruppetavle Indmuring 3R 36M
773 kr
+ 72 kr fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Hager gruppetavle, indmuring, 36 moduler
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hager gruppetavle, indmuring, 36 moduler
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Gruppetavle Indm.3Rk 36M Vu36Dkn
951 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.030 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.1%

Specifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Monteringsbokse og beslag