Hager Trappeautomat EMN001

4.6 (119 anmeldelser)

Hager Trappeautomat EMN001 er ideel til at tidsbegrænse belysning i trapperum, entréer og garager. Med en justerbar tid fra 30 sekunder til 10 minutter sikrer den effektiv energibesparelse. Den kompakte størrelse på 18mm passer perfekt på en DIN-skinne og er kompatibel med både 3- og 4-leder systemer.

Hager Trappeautomat EMN001 koster lige nu 360 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 341 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 341 kr (23. juni 2026) og 377 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 360 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hager Trappeautomat 30s-10 min
360 kr
+ 39 kr fragt
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Trappeautomat Multi 30s-10 min EMN001
377 kr
+ 39 kr fragt
Total: 416 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Trappeautomat 30S-10Min 1M 4
518 kr
+ 78 kr fragt
Total: 596 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Trappeautomat 30S.-7 Min.
555 kr
+ 64 kr fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Hager trappeautomat 30s-7min
685 kr
+ 49 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Trappeautomat 30S-10Min 1M 4 Ledere
693 kr
+ 79 kr fragt
Total: 772 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Elektronik