Hager CFA440K

Bedste pris
Stabil pris
760kr
1.399 krSPAR 46%
hos EL-NETSALG
På lagerLaveste

Hager CFA440K er en 4-polet PFI fejlstrømsafbryder af type A, der anvendes til anlægsbeskyttelse i kontorer, hjem og lettere industri. Den er beregnet til professionel installation i tavlebyggeri og beskytter elektriske kredsløb ved at afbryde strømmen ved fejlstrøm. En indikator skifter til gul, når afbryderen er udløst, og lederne fastgøres med skrue. Klasse A fejlstrømsafbrydere bruges i installationer med AC fejlstrømme og pulserende DC fejlstrømme.

Hager CFA440K koster lige nu 760 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 760 kr (09. maj 2026) og 760 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 760 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
PFI afbryder 4P 40A 300mA
760 kr
+ 49 kr fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hager PFI afbryder 4P 40A/300mA
858 kr
+ 39 kr fragt
Total: 897 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Hager CFA440K PFI relæ kl. A, 300mA, 4P, 40A
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 17 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Hager PFI relæ kl. A, 4P, 300 mA med 40A
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 17 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hager CFA440K PFI relæ klasse A 4P 300 mA 40A
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 17 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hager CFA440K PFI relæ, klasse A, 4P, 300 mA, 40A
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 17 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Specielle elektriske kontakter