Hager CDA463K HPFI relæ

Hager CDA463K er et 4-polet HPFI relæ, designet til at beskytte installationer mod fejlstrømme. Med en kapacitet på 63A og følsomhed på 30mA, er det velegnet til både kontorer og let industri. Relæet indeholder en praktisk fejlstrømsindikator, der skifter til gul ved udløsning, hvilket sikrer en høj sikkerhedsstandard.

Hager CDA463K HPFI relæ koster lige nu 809 kr. En stigning på 18,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 684 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 684 kr (02. juli 2026) og 809 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 809 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
HPFI afbryder 4P 63A/30mA
809 kr
+ 49 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Hager HPFI afbryder 4P 63A/30mA
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Hager HPFI relæ kl. A, 4P, 30 mA med 63A
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Hager CDA463K HPFI relæ klasse A 4P 30 mA 63A
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Hager CDA463K HPFI relæ kl. A, 30mA, 4P, 63A
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Hager CDA463K HPFI relæ, klasse A, 4P, 30 mA, 63A
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Fejlstrmsafbryder HPFI 4P 63A 30mA type A CDA463K
942 kr
+ 39 kr fragt
Total: 981 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fejlstrømsafbr. 63A 30Ma, 4P
1.167 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.206 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
FEJLSTRØMSAFBR. 63A 30MA, 4P
1.171 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 18.2%

Specifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Specielle elektriske kontakter