Haakaa Silikonepose til mælk 5 stk

Haakaa silikoneposer er det miljøvenlige valg til opbevaring af mælk. Fremstillet af 100% fødevaregodkendt silikone, beskytter de både din mælk og miljøet mod mikroplast. Genbrug poserne igen og igen, og vær med til at reducere plastikaffald.

Haakaa Silikonepose til mælk 5 stk koster lige nu 340 kr. En stigning på 6,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 320 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 320 kr (30. maj 2026) og 340 kr (12. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 340 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Haakaa 5-pak Happii Bear Silikone Opbevaringsposer Til Modermælk Grå
340 kr
+ 40 kr fragt
Total: 380 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Livrig.dk favicon
Livrig.dk
Haakaa Silikonepose til mælk 5 stk
399 kr
+ 399 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Køb nu
Haakaa favicon
Haakaa
Haakaa Silikonepose til mælk 5 stk
399 kr
+ 399 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Haakaa Opbevaringsposer til modermælk 5-pak 260 ml
400 kr
+ fri fragt
Total: 400 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
Haakaa Happii Bear Silikoneposer 5 Stk
400 kr
+ 39 kr fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: +5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Haakaa
Kategori: God Pris