Haakaa Silikone Smoothieposer 4 stk

5.0 (6 anmeldelser)

Haakaa Silikone Smoothieposer er det perfekte valg til at tage snacks med på farten. Fremstillet af 100% fødevaregodkendt silikone, sikrer de sund opbevaring af dine hjemmelavede lækkerier. De tydelige målemærker og genanvendeligheden gør dem ideelle for dem, der ønsker en bæredygtig løsning uden plastik. De søde bjørneører tilføjer et charmerende touch.

Haakaa Silikone Smoothieposer 4 stk koster lige nu 399 kr. En stigning på 25,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 318 kr. Vores prishistorik bygger på 99 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 318 kr (07. maj 2026) og 399 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Haakaa.

Sammenlign priser

Bedste pris
Loukrudt favicon
Loukrudt
Haakaa Smootieposer 4 stk. 170ml
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bedste pris
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Haakaa Smoothieposer 4 stk. 170ml
399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bedste pris
Livrig.dk favicon
Livrig.dk
Haakaa Silikone Smoothie poser 4 stk
399 kr
+ 399 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Køb nu
Bedste pris
Haakaa favicon
Haakaa
Haakaa Silikone Smoothie poser 4 stk
399 kr
+ 399 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Haakaa Smoothieposer Silikone 4-pak
400 kr
+ fri fragt
Total: 400 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
Haakaa Happii Bear Smootieposer 4 Stk
400 kr
+ 39 kr fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: +5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Haakaa
Kategori: God Pris
materiale: Silikone