Haakaa Shell Silikone Brystpumpe 75ml

Haakaa Shell Silikone Brystpumpe er en praktisk blanding af en brystpumpe og mælkeopsamler. Den bærbare design gør den ideel til aktive dage, hvor du har brug for at pumpe, mens du er på farten. Med en kapacitet på 75 ml er den perfekt til effektiv opsamling af mælk.

Haakaa Shell Silikone Brystpumpe 75ml koster lige nu 168 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 166 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 166 kr (27. april 2026) og 220 kr (08. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 168 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Shell Silikone Brystpumpe/opsamler 75ml
168 kr
+ 49 kr fragt
Total: 217 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Haakaa Shell Bærbar Silikone Brystpumpe 75 Ml
220 kr
+ 40 kr fragt
Total: 260 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Haakaa Shell Brystpumpe 75ml
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Haakaa Shell Brystpumpe 75ml
249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Livrig.dk favicon
Livrig.dk
Haakaa Shell Bærbar silikone brystpumpe 1stk 75ml
249 kr
+ 399 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Køb nu
Haakaa favicon
Haakaa
Haakaa Shell Bærbar silikone brystpumpe 1stk 75ml
249 kr
+ 399 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Haakaa Mælkeopsamler og Brystpumpe- Musling 75 ml
250 kr
+ fri fragt
Total: 250 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
Haakaa Brystpumpe Musling 75ml
250 kr
+ 39 kr fragt
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: +5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 23.6%

Specifikationer

Mærke: Haakaa
Kategori: Trækbasuner