Haakaa Generation 3 Brystpumpe

4.7 (52 anmeldelser)

Haakaa Generation 3 Brystpumpe tilbyder et enkelt og effektivt design, der gør det muligt at pumpe direkte i en silikoneflaske. Denne smarte løsning kan nemt konverteres til en sutteflaske, hvilket gør den ideel til både opbevaring og fodring, uanset om du er hjemme eller på farten.

Haakaa Generation 3 Brystpumpe koster lige nu 287 kr. En stigning på 43,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 200 kr. Vores prishistorik bygger på 99 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 200 kr (25. maj 2026) og 287 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 287 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Gen. 3 Brystpumpe inkl. Flasketud
287 kr
+ 49 kr fragt
Total: 336 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Haakaa Brystpumpe m. Flaskesut 160 ml Grå
290 kr
+ fri fragt
Total: 290 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
Haakaa Gen. 3 Brystpumpe + Flasketud Grey
300 kr
+ 39 kr fragt
Total: 339 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Haakaa Generation 3 Silikone Brystpumpe Med Flasketop 160 Ml
300 kr
+ 40 kr fragt
Total: 340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Livrig.dk favicon
Livrig.dk
Haakaa Gen. 3 Brystpumpe & Flaske
359 kr
+ 399 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Køb nu
Haakaa favicon
Haakaa
Haakaa Gen. 3 Brystpumpe & Flaske
359 kr
+ 399 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Haakaa
Kategori: Trækbasuner