Haakaa Gen. 3 Brystpumpe med Låg 160 ml

4.7 (52 anmeldelser)
Haakaa Gen. 3 Brystpumpe med Låg 160 ml
Bedste pris
Stabil pris
240kr
319 krSPAR 25%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

Haakaa Gen. 3 Brystpumpe kombinerer enkelhed og effektivitet i én smart løsning. Pumpen tillader dig at opsamle mælk direkte i en silikone flaske, som nemt kan omdannes til en sutteflaske. Perfekt til både hjemmebrug og når du er på farten, sikrer denne pumpe, at ingen dyrebare dråber går tabt.

Haakaa Gen. 3 Brystpumpe med Låg 160 ml koster lige nu 240 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 24,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 319 kr. Vores prishistorik bygger på 99 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 240 kr (27. maj 2026) og 319 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 240 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Haakaa Gen. 3 Silikone Brystpumpe Med Låg Ferskenfarvet
240 kr
+ 40 kr fragt
Total: 280 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
Haakaa Multifunktionel Brystpumpe Med Låg 160 ml
250 kr
+ 39 kr fragt
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: +5 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Haakaa Brystpumpe m. Låg 160 ml Peach
310 kr
+ fri fragt
Total: 310 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Livrig.dk favicon
Livrig.dk
Haakaa Gen. 3 Brystpumpe med låg 160 ml.
319 kr
+ 399 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Køb nu
Haakaa favicon
Haakaa
319 kr
+ 399 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Haakaa
Kategori: Baby og småbørn