Haakaa Brystpumpe 100 ml

Haakaa brystpumpe er lavet af 100% silikone, som sikrer en nem og effektiv udmalkningsoplevelse. Med en praktisk blomsterstopper holdes pumpen tæt og spildfri. Pumpen er kompakt og let, ideel til rejse og daglig brug, uden ledninger eller støj.

Haakaa Brystpumpe 100 ml koster lige nu 248 kr. En stigning på 27,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 195 kr. Vores prishistorik bygger på 99 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 195 kr (09. maj 2026) og 270 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 248 kr hos Kids-world.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Haakaa Brystpumpe 100 ml Blomsterstopper og Brystpumpe
248 kr
+ fri fragt
Total: 248 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Haakaa Gen. 2 Silikone Brystpumpe Med Blomsterprop 100 Ml
270 kr
+ 40 kr fragt
Total: 310 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Silikone brystpumpe inkl. blomsterstopper 100 ml
279 kr
+ 49 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Livrig.dk favicon
Livrig.dk
Haakaa brystpumpe 100 ml med blomsterstopper
279 kr
+ 399 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Køb nu
Haakaa favicon
Haakaa
Haakaa brystpumpe 100 ml med blomsterstopper
279 kr
+ 399 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
Haakaa Brystpumpe 100ml Med Blomsterstopper
280 kr
+ 39 kr fragt
Total: 319 kr
På lager
Leveringstid: +5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Haakaa
Kategori: Baby og småbørn