Gustavsberg Nautic Indvendig Cisterne

Gustavsberg Nautic indvendig cisterne er en pålidelig løsning til dit toilet. Denne komplette plastcisterne passer perfekt til Nautic-serien og sikrer effektiv skylning. Ideel til opgradering eller udskiftning af eksisterende systemer.

Gustavsberg Nautic Indvendig Cisterne koster lige nu 808 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 770 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 770 kr (15. april 2026) og 810 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 808 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gustavsberg Komplet indvendig beholder
808 kr
+ 39 kr fragt
Total: 847 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Gustavsberg Nautic komplet indvendig cisterne
831 kr
+ 39 kr fragt
Total: 870 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Gbg Nautic Indvendig Cisterne Komplet
906 kr
+ 64 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Gustavsberg Nautic plastcisterne komplet med indmad
1.026 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.075 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Gustavsberg Nautic komplet indvendig cisterne HF
1.058 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.137 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Cisterner