Gustavsberg Nautic 9M26 toiletsæde

Gustavsberg Nautic 9M26 toiletsæde kombinerer funktionalitet og rengøringsvenlighed med sit hårde plastdesign. Soft Close-funktionen giver en lydløs og blød lukning af sædet, mens Quick Release gør det nemt at afmontere for grundig rengøring. Et ideelt valg for dem, der ønsker komfort og vedligeholdelsespraktik i deres badeværelse.

Gustavsberg Nautic 9M26 toiletsæde koster lige nu 506 kr. En stigning på 5,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 480 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 480 kr (30. juni 2026) og 572 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 506 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gustavsberg 9m26 nautic hårdt sæde soft/qr hvid
506 kr
+ 39 kr fragt
Total: 545 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gustavsberg Toilet Sæde Nautic 9M26S101
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Gustavsberg Nautic toiletsde hvid med softclose og quick release.
608 kr
+ 39 kr fragt
Total: 647 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gustavsberg Nautic 9M26 toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
639 kr
+ 35 kr fragt
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Nautic Hvid Sæde Softclose+Quick Release
729 kr
+ 72 kr fragt
Total: 801 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gustavsberg Nautic 9M26 toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
729 kr
+ 35 kr fragt
Total: 764 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gustavsberg Nautic 9M26 toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
759 kr
+ 35 kr fragt
Total: 794 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Gustavsberg Nautic sæde hvidt, med softclose og quick release.
774 kr
+ 69 kr fragt
Total: 843 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Gustavsberg Nautic toiletsæde med Soft Close, quick release. Hvid
849 kr
+ 79 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.1%

Specifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Toilet- og bidetsæder