Gustavsberg Nautic 9M25 Toiletsæde

Gustavsberg Nautic 9M25 toiletsæde er fremstillet i hård kvalitetsplast og leveres med rustfrie beslag. Dette hvide toiletsæde passer perfekt til toiletter i Nautic-serien, og dets holdbare materialer sikrer langvarig anvendelse. Et ideelt valg for dem, der ønsker pålidelighed og stil i badeværelset.

Gustavsberg Nautic 9M25 Toiletsæde koster lige nu 375 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 364 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 364 kr (16. april 2026) og 375 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 375 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Gustavsberg Nautic toiletsde hvid
375 kr
+ 39 kr fragt
Total: 414 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gustavsberg 9m25 nautic hårdt sæde faste beslag
382 kr
+ 39 kr fragt
Total: 421 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gustavsberg Nautic 9M25 toiletbræt, hvid
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gustavsberg Nautic 9M25 toiletbræt, hvid
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Gustavsberg Nautic toiletsæde med rustfri beslag. Hvid
485 kr
+ 78 kr fragt
Total: 563 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gustavsberg Nautic 9M25 toiletsæde, hvid
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Nautic Hvid Sæde Med Fast Beslag
504 kr
+ 64 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Gustavsberg Nautic toiletsæde med rustfri beslag. Hvid
570 kr
+ 79 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Bøjler