Gustavsberg Nautic 5530

Bedste pris
Faldet 2.0%
896kr
1.525 krSPAR 41%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Gustavsberg Nautic 5530 er et væghængt toilet designet til moderne badeværelser. Fremstillet i hygiejnisk, tætsintret sanitetsporcelæn med en rengøringsvenlig overflade, der gør det nemt at holde rent. Ideelt til dem, der ønsker et stilfuldt toilet med minimal vedligeholdelse.

Gustavsberg Nautic 5530 koster lige nu 896 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.073 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 896 kr (10. juli 2026) og 1.073 kr (18. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 896 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gustavsberg Nautic 5530 væghængt toilet, rengøringsvenlig, hvid
896 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.395 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gustavsberg Nautic 5530 væghængt toilet, rengøringsvenlig, hvid
914 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.413 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Gustavsberg Nautic 5530, vghngt toilet, Ceramic+
948 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.047 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gustavsberg 5530 nautic vægskål uden sæde c+
1.114 kr
+ fri fragt
Total: 1.114 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gustavsberg Nautic 5530 væghængt toilet, rengøringsvenlig, hvid
1.165 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.664 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Gustavsberg 5530 Nautic hængeskål, med ceramicplus 500x345 mm.
1.300 kr
+ 165 kr fragt
Total: 1.465 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Gustavsberg 5530 Nautic væghængt wc, C+. Uden sæde
1.525 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.604 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.0%

Specifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Toiletter