Gustavsberg Nautic 1546L Toilet

Gustavsberg Nautic 1546L toilet tilbyder en høj siddehøjde for optimal komfort. Det er udstyret med Hygienic Flush og en åben skyllekant, som sikrer nem rengøring og forhindrer kalk- og snavsaflejringer. Lavet i holdbart sanitetsporcelæn.

Gustavsberg Nautic 1546L Toilet koster lige nu 3.229 kr. En stigning på 15,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.793 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.793 kr (12. juni 2026) og 3.229 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.229 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Gustavsberg Nautic Toilet 1546. S-ls. Hj model med Ceramicplus. Hygienic Flush
3.229 kr
+ 99 kr fragt
Total: 3.328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gustavsberg nautic 1546hf c+ toilet 2/4 l høj model skjult s-lås med åben skyllerand
3.275 kr
+ fri fragt
Total: 3.275 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gustavsberg Nautic 1546L toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
3.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.898 kr
På lager
Leveringstid: 11 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Gustavsberg Nautic Toilet 1546. S-lås. Høj model med Ceramicplus. Hygienic Flush
3.474 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.553 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gustavsberg Nautic 1546L toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
3.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.098 kr
På lager
Leveringstid: 11 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gustavsberg Nautic 1546L toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
4.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.698 kr
På lager
Leveringstid: 11 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 13.8%

Specifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Toiletter