Gustavsberg Hygienic Flush 5G84

Bedste pris
Stabil pris
1.545kr
2.995 krSPAR 48%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Gustavsberg Hygienic Flush 5G84 er et væghængt toilet designet til nem rengøring takket være den manglende skyllekant. Det minimalistiske design gør det til et stilfuldt valg til alle badeværelser, store som små.

Gustavsberg Hygienic Flush 5G84 koster lige nu 1.545 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.679 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.545 kr (03. juni 2026) og 1.679 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.545 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gustavsberg Hygienic Flush væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
1.545 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.044 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Gustavsberg Hygienic Flush vgskl m.ben skyllerand inkl. sde
1.575 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.674 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gustavsberg Hygienic Flush væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
1.582 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.081 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gustavsberg hygienic flush væg wc skål inklusiv sæde
1.758 kr
+ fri fragt
Total: 1.758 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gustavsberg Hygienic Flush væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
2.006 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.505 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Gustavsberg Hygienic Flush Toilet med åbenskyllerand inkl. Sæde 5G84HR01
2.097 kr
+ 29 kr fragt
Total: 2.126 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Gustavsberg Hygienic Flush Toilet med åbenskyllerand inkl. Sæde 5G84HR01
2.143 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.222 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Gulv og Flise Eksperten DK favicon
Gulv og Flise Eksperten DK
Væghængt Toilet Gustavsberg 5G84 Hygienic Flush
2.995 kr
Total: 2.995 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Toiletter