Gustavsberg Bundventil ST

Gustavsberg ST Bundventil er en pålidelig løsning til enkeltskylstoiletter. Denne komplet bundventil er designet til at passe perfekt med Gustavsbergs Nordic 300-serie, sikrende optimal funktionalitet og holdbarhed i dit badeværelse.

Gustavsberg Bundventil ST koster lige nu 289 kr. En stigning på 26,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 229 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 229 kr (21. april 2026) og 289 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 289 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gustavsberg komplet bundventil Model ST til enkeltskyl
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Gustavsberg bundventil ekskl. trykanordning
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gustavsberg bundventil komplet enkelt skyl
313 kr
+ 39 kr fragt
Total: 352 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gustavsberg komplet bundventil model ST, t/enkelt skyl
339 kr
+ 39 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Gbg St Bundventil Kompl. Enkelt Skyl
355 kr
+ 64 kr fragt
Total: 419 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Gustavsberg bundventil til Nordic 300
362 kr
+ 78 kr fragt
Total: 440 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Gustavsberg Bundventil t/Enkelt skyl
373 kr
+ 49 kr fragt
Total: 422 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gustavsberg bundventil Model ST uden trykordning, enkeltskyl
389 kr
+ 39 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Gustavsberg bundventil til Nordic 300
394 kr
+ 79 kr fragt
Total: 473 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 21.9%

Specifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Hjem og have