Gustavsberg Bundventil NC325

Gustavsberg bundventil er designet til modeller NC325 og 315 fremstillet før 1982. Denne kvalitetsbundventil sikrer effektiv og pålidelig funktion til ældre toiletmodeller.

Gustavsberg Bundventil NC325 koster lige nu 509 kr. En stigning på 15,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 439 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 439 kr (03. juni 2026) og 539 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 509 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gustavsberg bundventil til toilet NC325 før 1982
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gustavsberg Bundventil Komplet Nc
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Gustavsberg bundventil f/325 før 1982
583 kr
+ 49 kr fragt
Total: 632 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gustavsberg bundventil t/315 & 325 FØR 1982
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Gustavsberg bundventil, komplet til wcer før 1982
683 kr
+ 79 kr fragt
Total: 762 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 15.9%

Specifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Rørventiler