Gustavsberg Artic toiletsæde

Gustavsberg Artic toiletsæde kombinerer funktionalitet og praktikalitet. Med sin soft close mekanisme lukker sædet stille og roligt, mens quick release funktionen gør rengøringen nem og hurtig. Ideelt til det moderne badeværelse, hvor brugervenlighed og hygiejne prioriteres.

Gustavsberg Artic toiletsæde koster lige nu 563 kr. En stigning på 12,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (30. maj 2026) og 563 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 563 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gustavsberg hygienic flush sæde med soft close
563 kr
+ 39 kr fragt
Total: 602 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Gustavsberg 9M16 Hygienic/Artic sde med soft closing hvid
563 kr
+ 39 kr fragt
Total: 602 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gustavsberg Artic toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gustavsberg Artic toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gustavsberg Artic toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.5%

Specifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Toilet- og bidetsæder