Gucci Flora Gorgeous Magnolia EDP 50 ml

Gucci Flora Gorgeous Magnolia EDP er en elegant parfume til kvinder, der udstråler styrke og femininitet. Med en unik og sofistikeret duft, er den perfekt til både hverdag og festlige lejligheder. Denne 50 ml flakon indfanger essensen af moderne elegance.

Gucci Flora Gorgeous Magnolia EDP 50 ml koster lige nu 503 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 469 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 469 kr (12. april 2026) og 553 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 503 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gucci Flora Gorgeous Magnolia Eau De Parfum 50 ml.
503 kr
+ 39 kr fragt
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Gucci Flora Gorgeous Magnolia Edp Spray 50 ml
553 kr
Total: 553 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Gucci Flora Gorgeous Magnolia 50 ml
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Gucci Flora Gorgeous Magnolia EDP 50 ml
609 kr
+ 79 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Gucci Flora Gorgeous Magnolia EDP 50 ml
610 kr
+ fri fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Gucci Flora Gorgeous Magnolia Edp 50ml
959 kr
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Gucci Flora Gorgeous Magnolia Eau De Parfum 50 ml
960 kr
+ fri fragt
Total: 960 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: gucci
Kategori: Parfume og eau de cologne