Gucci Flora Gorgeous Magnolia 100 ml

Gucci Flora Gorgeous Magnolia Eau De Parfum er en dyb og drømmende blomsterduft skabt til den moderne kvinde. Den omfavner styrke og elegance gennem unikke noter, der fortryller ved hver påføring. En duft, der fanger sindet og forstærker din personlige charme.

Gucci Flora Gorgeous Magnolia 100 ml koster lige nu 640 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 636 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 636 kr (14. juli 2026) og 829 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 640 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gucci Flora Gorgeous Magnolia Eau De Parfum 100 ml.
640 kr
+ 39 kr fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Gucci Flora Gorgeous Magnolia EDP 100 ml
829 kr
+ 79 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Gucci Flora Gorgeous Magnolia 100 ml
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Gucci Flora Gorgeous Magnolia EDP 100 ml
852 kr
+ fri fragt
Total: 852 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Gucci Flora Gorgeous Magnolia Edp Spray 100 ml
1.000 kr
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Gucci Flora Gorgeous Magnolia Edp 100ml
1.189 kr
Total: 1.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Gucci Flora Gorgeous Magnolia Eau De Parfum 100 ml
1.340 kr
+ fri fragt
Total: 1.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 22.8%

Specifikationer

Mærke: gucci
Kategori: Parfume og eau de cologne