Gucci Flora Gorgeous Jasmine EDP 100 ml

Bedste pris
Stabil pris
577kr
1.340 krSPAR 57%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Gucci Flora Gorgeous Jasmine EDP byder på en fuldendt duftoplevelse med sensuel Grandiflorum-jasmin og frisk italiensk mandarin. Denne parfume er skabt til at fremhæve din femininitet med en subtil og elegant balance af blomster og frugtige noter. Perfekt til kvinder, der søger en unik og fortryllende duft.

Gucci Flora Gorgeous Jasmine EDP 100 ml koster lige nu 577 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 19,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 719 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 577 kr (06. juni 2026) og 719 kr (05. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 577 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gucci Flora Gorgeous Jasmine EDP 100 ml
577 kr
+ 39 kr fragt
Total: 616 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Gucci Flora Gorgeous Jasmine EDP 100 ml
593 kr
+ fri fragt
Total: 593 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Boligcenter DK favicon
Boligcenter DK
Gucci Flora Gorgeous Jasmine EDP dameparfume 100 ml
639 kr
+ 99 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Gucci Flora Gorgeous Jasmine Edp Spray 100 ml
777 kr
Total: 777 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Gucci Flora Gorgeous Jasmine 100 ml
795 kr
+ fri fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Gucci Flora Gorgeous Jasmine Edp 100ml
1.167 kr
Total: 1.167 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Gucci Flora Gorgeous Jasmine Eau De Parfum 100 ml
1.340 kr
+ fri fragt
Total: 1.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: gucci
Kategori: Parfume og eau de cologne