Gucci Flora Gorgeous Jasmine 50 ml

Bedste pris
Stabil pris
442kr
960 krSPAR 54%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Gucci Flora Gorgeous Jasmine Eau de Parfum er en delikat og feminin duft, der indfanger essensen af smuk Grandiflorum-jasmin. Den sensoriske oplevelse transporterer dig til en blomstrende have, hvor du kan nyde en daglig dosis af elegance og skønhed.

Gucci Flora Gorgeous Jasmine 50 ml koster lige nu 442 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 482 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 442 kr (14. juli 2026) og 482 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 442 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gucci Flora Gorgeous Jasmine EDP 50 ml
442 kr
+ 39 kr fragt
Total: 481 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Gucci Flora Gorgeous Jasmine Edp Spray 50 ml
562 kr
Total: 562 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gucci Gorgeous Jasmine Edp 50 Ml
570 kr
+ 40 kr fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Gucci Flora Eau de Parfum 50 ml
599 kr
+ 79 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Gucci Flora Gorgeous Jasmine EDP 50 ml
642 kr
+ fri fragt
Total: 642 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Gucci Flora Gorgeous Jasmine 50 ml
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Gucci Flora Gorgeous Jasmine Edp 50ml
959 kr
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Gucci Flora Gorgeous Jasmine Eau De Parfum 50 ml
960 kr
+ fri fragt
Total: 960 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: gucci
Kategori: Parfume og eau de cologne