Gucci Flora Gorgeous Gardenia 50 ml

Gucci Flora Gorgeous Gardenia er en strålende blomsterduft, der fremhæver den delikate gardenia-blomst. Perfekt til kvinder, der elsker en feminin og mystisk duft med noter af jasmin og pæreblomst, der spreder glæde og elegance.

Gucci Flora Gorgeous Gardenia 50 ml koster lige nu 514 kr. En stigning på 2,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 500 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 500 kr (25. juni 2026) og 536 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 514 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gucci Flora Gorgeous Gardenia EDP 50ml
514 kr
+ 39 kr fragt
Total: 553 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Edp Spray 50 ml
536 kr
Total: 536 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Gucci Flora Gorgeous Gardenia EDP 50 ml
589 kr
+ 89 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Gucci Flora Gorgeous Gardenia For Women EDP 50 ml
610 kr
+ fri fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Gucci Flora Gorgeous Gardenia 50 ml
675 kr
+ 39 kr fragt
Total: 714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau De Parfum 50ml
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau De Parfum 50 ml
960 kr
+ fri fragt
Total: 960 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Edp 50ml
1.199 kr
Total: 1.199 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.1%

Specifikationer

Mærke: gucci
Kategori: Parfume og eau de cologne