Gucci Flora Gorgeous Gardenia 100 ml

Gucci Flora Gorgeous Gardenia EDP er en betagende blomsterduft designet til den moderne kvinde. Den rige aroma af Gardenia-blomsten smelter sammen med andre solrige noter, hvilket giver en forfriskende og feminin duftoplevelse. Perfekt til både hverdag og særlige lejligheder, denne parfume fremhæver din unikke personlighed og bringer glæde i enhver situation.

Gucci Flora Gorgeous Gardenia 100 ml koster lige nu 781 kr. En stigning på 16,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 673 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 673 kr (23. april 2026) og 799 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 781 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gucci Flora Gorgeous Gardenia EDP 100ml
781 kr
+ 39 kr fragt
Total: 820 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Edp Spray 100 ml
843 kr
Total: 843 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Gucci Flora Gorgeous Gardenia For Women EDP 100 ml
852 kr
+ fri fragt
Total: 852 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Gucci Flora Gorgeous Gardenia EDP 100 ml
859 kr
+ 79 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum 100ml
879 kr
+ fri fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Gucci Flora Gorgeous Gardenia 100 ml
895 kr
+ fri fragt
Total: 895 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Edp 100ml
1.063 kr
Total: 1.063 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau De Parfum 100 ml
1.340 kr
+ fri fragt
Total: 1.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: gucci
Kategori: Parfume og eau de cologne