Gucci Bamboo Eau De Toilette 75 ml

4.6 (3 anmeldelser)
Gucci Bamboo Eau De Toilette 75 ml
Bedste pris
Faldet 2.4%
489kr
1.039 krSPAR 53%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Gucci Bamboo Eau De Toilette er en elegant og feminin duft, der kombinerer lette blomster- og citrusnoter med bergamot. Den tilbyder en forfriskende og ren duftoplevelse, der passer perfekt til både dagligt brug og særlige lejligheder.

Gucci Bamboo Eau De Toilette 75 ml koster lige nu 489 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 558 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 489 kr (21. maj 2026) og 558 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 489 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gucci Bamboo Eau De Toilette For Women 75 ml
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Gucci Bamboo Edt Spray 75 ml
558 kr
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Gucci Bamboo EDT For Women 75 ml
757 kr
+ fri fragt
Total: 757 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Gucci Bamboo Edt 75ml
1.039 kr
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.4%

Specifikationer

Mærke: gucci
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de toilette