Grundfos MAGNA3 32-120F

Grundfos MAGNA3 32-120F er en vedligeholdelsesfri cirkulationspumpe designet til både køle- og varmeanlæg. Dens energieffektivitet sikrer meget lave cirkulationsomkostninger, hvilket gør den til en pålidelig løsning i både bolig- og erhvervsbyggerier.

Grundfos MAGNA3 32-120F koster lige nu 13.399 kr. En stigning på 11,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 11.986 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 11.986 kr (03. juli 2026) og 13.999 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 13.399 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grundfos Magna3 32-120F cirkulationspumpe 220 mm, varme
13.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 13.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grundfos Magna3 32-120F cirkulationspumpe 220 mm, varme
13.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 14.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grundfos magna3 32-120 f 220 1x230v pn6/10
14.253 kr
+ fri fragt
Total: 14.253 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grundfos Magna3 32-120F cirkulationspumpe 220 mm, varme
14.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 15.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Magna3 32-120F 220 230V Pn6/10
15.843 kr
+ 39 kr fragt
Total: 15.882 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Grundfos MAGNA3 pumpe 32-120 F. 220 mm. 1x230V PN10
15.956 kr
+ 29 kr fragt
Total: 15.985 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Grundfos MAGNA3 pumpe 32-120 F. 220 mm. 1x230V PN10
19.773 kr
+ 79 kr fragt
Total: 19.852 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 11.8%

Specifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: Pumper til husholdningsapparater