Grundfos GT-H-33

Grundfos GT-H-33 er en hydrofor med en kapacitet på 33 liter, der sikrer stabilt vandtryk i vandrørene. Den er velegnet til at fordele vandet effektivt til forskellige aftapningssteder og hjælper med at opretholde et ensartet tryk i vandforsyningsanlæg.

Grundfos GT-H-33 koster lige nu 1.699 kr. En stigning på 9,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.546 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.546 kr (03. juli 2026) og 1.799 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.699 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grundfos GT-T hydrofor, 33 liter
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grundfos GT-H-33 hydrofor, 33 liter
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grundfos GT-H membrantank, 35 liter, PN10, G 1"
1.991 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.030 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Grundfos GT-H membrantank 35ltr. PN10 G 1
2.104 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.183 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: Optagere