Grundfos Alpha2 25-60N Cirkulationspumpe

Grundfos Alpha2 25-60N cirkulationspumpe er designet til effektivt at cirkulere vand i både varmeanlæg og brugsvandsanlæg. Pumpen leverer høj ydelse med energiklasse A og er let at installere takket være det velkendte ALPHA-stik. Med sit kompakte design passer den perfekt ind, selv i trange installationer.

Grundfos Alpha2 25-60N Cirkulationspumpe koster lige nu 5.383 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.189 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.189 kr (09. april 2026) og 5.383 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.383 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grundfos Alpha2 25-60 N 180, 1x230V, 50Hz, 6H
5.383 kr
+ 99 kr fragt
Total: 5.482 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grundfos Alpha2 25-60 N cirkulationspumpe 180 mm, brugsvand
5.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grundfos Alpha2 25-60 N cirkulationspumpe 180 mm, brugsvand
5.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grundfos pumpe alpha2 25-60 n 180 mm
5.666 kr
+ fri fragt
Total: 5.666 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grundfos Alpha2 25-60 N cirkulationspumpe 180 mm, brugsvand
6.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Grundfos ALPHA2 cirkulationspumpe 25-60 N 180 mm. 1x230V 50Hz 6H
7.752 kr
+ 29 kr fragt
Total: 7.781 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Grundfos ALPHA2 cirkulationspumpe 25-60 N 180 mm. 1x230V 50Hz 6H
8.034 kr
+ 79 kr fragt
Total: 8.113 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.7%

Specifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: Pumper til husholdningsapparater