Grundfos ALPHA2 25-40 130 mm

4.8 (6 anmeldelser)
Grundfos ALPHA2 25-40 130 mm
Bedste pris
Stabil pris
2.124kr
3.443 krSPAR 38%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Grundfos ALPHA2 25-40 er en effektiv cirkulationspumpe designet til at optimere energiforbruget i varmesystemer. Med sin kompakte størrelse på 130 mm passer den perfekt ind i trange rum og sikrer stabil ydeevne ved 230V strømforsyning. Ideel til både private og kommercielle opvarmningsløsninger.

Grundfos ALPHA2 25-40 130 mm koster lige nu 2.124 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.124 kr (25. marts 2026) og 2.124 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.124 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grundfos Alpha2 25-40 cirkulationspumpe 130 mm, varme
2.124 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grundfos Alpha2 25-40 cirkulationspumpe 130 mm, varme
2.279 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.314 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grundfos Alpha2 25-40 cirkulationspumpe 130 mm, varme
2.509 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.544 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grundfos Pumpe alpha2 25-40, 130mm
2.904 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.943 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Grundfos ALPHA2 cirkulationspumpe 25-40 130 mm. 1x230V 50Hz 6H
3.350 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.399 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grundfos pumpe alpha2 25-40 130 mm
3.443 kr
+ fri fragt
Total: 3.443 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: Pumper til husholdningsapparater