Grohe Vitalio Comfort 110

4.8 (43 anmeldelser)

Grohe Vitalio Comfort 110 brusesæt giver dig en skræddersyet bruseoplevelse med tre forskellige stråletyper: Rain, Massage og Jet. Det elegante kromdesign passer smukt ind i ethvert moderne badeværelse og sikrer både stil og funktionalitet. Opgradér din daglige bruserutine med dette holdbare og praktiske sæt.

Grohe Vitalio Comfort 110 koster lige nu 499 kr. En stigning på 8,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 459 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 459 kr (04. juni 2026) og 499 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Vitalio Comfort 110 brusesæt, vandbesparende, krom
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 10 dage
Køb nu
Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Brusesæt Krom 1St 737518364
499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Vitalio Comfort 110 brusesæt, vandbesparende, krom
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 10 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE Vitalio Comfort 110 III Brusestangsæt 600. Krom
560 kr
+ 78 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Vitalio Comfort 110 III Brusestangsæt 600. Krom
606 kr
+ 79 kr fragt
Total: 685 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Vitalio Comfort 110 brusesæt, vandbesparende, krom
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 10 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Brusesæt Grohe Vitalio Comfort 110 metal/krom, vægmontering
779 kr
+ 69 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.7%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Badeværelse tilbehør