Grohe termostatelement

Grohe termostatelementet er den perfekte løsning til omvendt rørføring i dine Grohtherm installationer. Kompatibelt med modellerne 1000, 2000 og 3000, samt Cosmopolitan versioner, sikrer dette element effektiv temperaturstyring og nem installation, selv under komplekse VVS-forhold.

Grohe termostatelement koster lige nu 989 kr. En stigning på 10,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 899 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (09. april 2026) og 989 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 989 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe termostatelement til 1000/2000, omvendt rørføring
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe termostatelement Omvendt virkende
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe termostat element, til omvendt rrfring
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE termostatelement til 800/1000/2000/3000, omvendt virkende
1.206 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.285 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe termostatelement t/ny Grohe Therm t/omvendt rørføring
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.5%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Rørventiler