Grohe termostatdel compact patron 3/4" t/Rapido T

Grohe termostatdel compact patron 3/4" er et kompakt termostatelement designet til Rapido T indbygningsdele. Med Grohe TurboStat teknologi sikres hurtig og præcis temperaturregulering. Passer til både Grohtherm 3/4" og Rapido boks. Ideel som reservedel eller udskiftning i eksisterende Grohe installationer.

Grohe termostatdel compact patron 3/4" t/Rapido T koster lige nu 1.099 kr. En stigning på 26,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 872 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 872 kr (09. maj 2026) og 1.099 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Termostatelement til ny Grohtherm 3/4" t/Rapido boks
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe compact termostat 3/4" til Rapido T indbygning
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe termostatdel compact patron 3/4" t/Rapido T indbygningsdel
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE termostatelement 3/4 Termostat-Kompaktkartusche 3/4
1.223 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.302 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Rørventiler