Grohe Start S håndvaskarmatur

Bedste pris
Stabil pris
669kr
986 krSPAR 32%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Oplev et stilrent og moderne design med Grohe Start S håndvaskarmatur i mat sort. Den innovative koldstartfunktion og vandbesparende teknologi sikrer både miljøvenlighed og komfort i hverdagen. Tilføj elegance til dit badeværelse med denne brugervenlige løsning.

Grohe Start S håndvaskarmatur koster lige nu 669 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 669 kr (09. april 2026) og 699 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 669 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Start S håndvaskarmatur, mat sort
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Start Håndvaskarmatur, S-Size, Mat sort
760 kr
+ 39 kr fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Start håndvaskarmatur, mat sort
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Start S håndvaskarmatur, mat sort
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Grohe Start håndvaskarmatur GROHE SilkMove Energy, matt black
959 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Start QuickFix hndvaskarmatur, koldstart, S-Size, push-up bundventil, sort
986 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.025 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner