Grohe Start Håndvaskarmatur

Bedste pris
Stabil pris
529kr
859 krSPAR 38%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Grohe Start håndvaskarmaturet kombinerer et slankt, moderne design med praktisk funktionalitet. Det har en øget tudhøjde for bedre brugskomfort og en koldstartsfunktion for energibesparelse. Den robuste konstruktion og den skinnende kromfinish gør det til et perfekt valg for ethvert badeværelse.

Grohe Start Håndvaskarmatur koster lige nu 529 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 529 kr (09. april 2026) og 529 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 529 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Håndvaskarmatur Start 701358404
529 kr
+ 49 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Start Håndvaskarmatur, S-Size, Krom
568 kr
+ 39 kr fragt
Total: 607 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Start S håndvaskarmatur, krom
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Start S håndvaskarmatur, krom
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Start QuickFix hndvaskarmatur, koldstart, S-Size, push-up bundventil, krom
656 kr
+ 39 kr fragt
Total: 695 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Start S håndvaskarmatur, krom
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Grohe Start håndvaskarmatur s koldstart pop up ventil click, krom
715 kr
+ 79 kr fragt
Total: 794 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Håndvaskarmatur Grohe Start S krom, metal
859 kr
+ 69 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner