Grohe Skate Cosmopolitan S betjeningsplade

Grohe Skate Cosmopolitan S betjeningsplade kombinerer stil og funktionalitet med sit ridsefaste design og smukke finish. Den er tilgængelig i flere farver og har en integreret Water Saving-teknologi, der reducerer vandforbruget. Perfekt til at opgradere ethvert moderne badeværelse.

Grohe Skate Cosmopolitan S betjeningsplade koster lige nu 1.096 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.079 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.079 kr (09. april 2026) og 1.096 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.096 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Skate Cosmopolitan S betjeningsplade, børstet cool sunrise
1.096 kr
+ fri fragt
Total: 1.096 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Skate Cosmopolitan S betjeningsplade, børstet messing
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Skate Cosmo Betjeningsplade str. S, 2-skyls betjening, børstet cool sunrise. Husk 616987990
1.259 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Skate Cosmopolitan S betjeningsplade, børstet messing
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Skate Cosmopolitan S betjeningsplade, Brstet Cool Sunrise
1.508 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.547 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Skate Cosmopolitan S betjeningsplade, børstet messing
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.6%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Skyllehåndtag til cisterne