Grohe Skate Cosmopolitan

Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade tilføjer et moderne touch til dit badeværelse. Den stilrene plade har en ridsefast overflade og et elegant finish. Med Grohe Water Saving teknologi hjælper den med at reducere dit vandforbrug.

Grohe Skate Cosmopolitan koster lige nu 880 kr. En stigning på 8,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 809 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 809 kr (09. april 2026) og 880 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 880 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe skate cosmopolitan wall plate
880 kr
+ 39 kr fragt
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, rustfrit stål
889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, Supersteel, pneumatisk, ABS plast, 156 x 197 mm
937 kr
+ 39 kr fragt
Total: 976 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Skate Cosmo Betjeningsplade, 2-skyls betjening, supersteel
1.013 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.092 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, rustfrit stål
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, rustfrit stål
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.6%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Skyllehåndtag til cisterne