Grohe Skate Cosmopolitan

Bedste pris
Stabil pris
976kr
1.599 krSPAR 39%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade kombinerer funktionalitet med en elegant æstetik i børstet messingfinish. Den modstandsdygtige overflade beskytter mod ridser, hvilket sikrer en langvarig smuk finish. Med 2-skyls funktionalitet og Grohe EcoJoy-teknologi, sparer du vand uden at gå på kompromis med ydeevnen.

Grohe Skate Cosmopolitan koster lige nu 976 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 976 kr (10. april 2026) og 976 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 976 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, børstet cool sunrise
976 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.015 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Trykplade Skate Cosmopolitan Messing
999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
GROHE Skate Cosmopolitan Betjeningsplade, Brstet Cool Sunrise
1.154 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.193 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, børstet messing
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Skate Cosmopolitan Betjeningsplade 2-skyls, børstet cool sunrise
1.238 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.317 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
GROHE Skate Cosmopolitan Betjeningsplade, børstet cool sunrise. Lagervare
1.249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, børstet messing
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, børstet messing
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Skyllehåndtag til cisterne