Grohe Skate Air

Grohe Skate Air betjeningspladen tilbyder en stilfuld løsning til dit badeværelse. Med sin dobbeltskyls- og start/stop-funktion bidrager den til vandbesparelse, mens dens robuste ABS-plast og krombelægning sikrer langvarig holdbarhed. Designet til lodret montering, integreres den let med Grohe Rapid SL-indbygningscisterner.

Grohe Skate Air koster lige nu 198 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 198 kr (16. april 2026) og 198 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 198 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Grohe skate air toilet betjeningspanel chrome 38505000
198 kr
+ 49 kr fragt
Total: 247 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Skate Air betjeningsplade, krom
240 kr
+ 39 kr fragt
Total: 279 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE Skate Air, krom til lodret montage, krom
289 kr
+ 78 kr fragt
Total: 367 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Skate Air, krom til lodret montage, krom
296 kr
+ 79 kr fragt
Total: 375 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Krom Betjeningsplade Skate Air
329 kr
+ 64 kr fragt
Total: 393 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Skate Air betjeningsplade, krom
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Skate Air betjeningsplade, krom
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Skate Air Krombetj.plade Til Lodret Montage
359 kr
+ 49 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Skate Air betjeningsplade, krom
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Badeværelsessæt